top of page

1000 авто та 5000 бронежилетів - на фронт

Українським військовослужбовцям, медикам і рятувальникамНа Львівщині менш ніж за рік вдалося реалізувати ініціативу #1000_автомобілів_свободи.

ЛОК - Львівський Оборонний Кластер став одним з партнерів, додавши до кожної автівки бронежилети. Спочатку у межах проєкту планувалося передати 5000 бронежилетів, які назвали "Бронежилети Перемоги", проте на справі кількість переданої броні виявилася значно більшою.

Проєкт урочисто завершили вчора, 11 березня, передачею тисячної автівки та погашенням марки.

За кілька днів тисячне авто вирушить на Бахмутський напрямок.

Попри те, що ціль проєкту досягнено, передача автівок для захисників та захисниць триватиме.

 

Максим Козицький, очільник Львівської обласної військової адміністрації:

 "Разом нам це вдалося! Дякую усім небайдужим людям, які повірили у цей проєкт, вірите у ЗСУ та нашу державу. З такими особистостями Україна ніколи не впаде і обов’язково поверне все своє!

Дякую за ваші великі серця.

1000 автомобілів – це величезна цифра, але, як виявилося, і досяжна. Від травня минулого року, щоб наблизити нашу перемогу, ми спільно з партнерами та однодумцями передали різноплановий транспорт українським військовослужбовцям, медикам і рятувальникам, які перебувають у зоні активних бойових дій.

Нам вдалося об'єднати зусилля людей зі всього світу. І вже зараз можемо сказати, що завдяки цьому наші захисники виконали сотні завдань, це також сотні врятованих життів.

Дякую Ігорю Дулину та ГО Добро.Дій, дякую Ганні Крисюк і Міжнародному штабу допомоги українцям (МШДУ). Дякую Львівському Оборонному Кластеру, який у кожен автомобіль дав частинку своєї допомоги для захисту наших військових.

Дякую усім небайдужим людям та організаціям, які жертвували кошти, перевозили та ремонтували машини, укомплектовували їх продуктами, медикаментами й амуніцією.

На цьому проєкт не завершуємо, адже наша головна мета – свобода та перемога. Передаватимемо автівки нашим захисникам та захисницям доти, доки буде така потреба!"

コメント


bottom of page