top of page

Харківський завод засобів індивідуального захисту став першим донором проєкту "Діти війни"

Проєкт реалізують Охматдит та ЛОК - Львівський Оборонний Кластер у травні 2023 року.Першим донором став Харківський завод засобів індивідуального захисту (ХЗЗІЗ).

В рамках цього проєкту на базі лікарні НДСЛ Охматдит  буде створено спеціалізований Центр реабілітації для дітей, які постраждали внаслідок російської збройної агресії. Такий центр зі стаціонарним відділенням стане першим в Україні.

Харківський завод виділив 500 000 грн в якості донорської допомоги.

 

ХЗЗІЗ з 2014 року випускає бронежилети, тактичне спорядження, уніформу для Сил оборони України та спецпідрозділів країн НАТО. Відомий й своїми інноваційними розробками, які допомагають рятувати життя.


Конструктори заводу, в якості волонтерської роботи, також розробляли засоби захисту для проєктів Львівського оборонного кластеру.

✔️ Це наймасовіший волонтерський бронежилет, який ми називаємо «бронежилетом Перемоги». 4-го класу захисту. Близько 100 тис таких бронежилетів ЛОК передав Силам оборони України.

✔️Спеціалізований протиуламковий бронежилет для цивільних медиків, переважно швидкої допомоги, які працюють в прифронтових областях. 3200 таких бронежилетів вже передано медпрацівникам.

✔️Перший у Світі серійний дитячий евакуаційний бронежилет. 550 одиниць вже активно працюють під час евакуації дітей з небезпечних місць.

Відтак колектив ХЗЗІЗ долучився до реалізації не лише потреби захистити дітей, а й допоможе тим дітям, які, на жаль, постраждали від дій окупантів.

Дякуємо колективу заводу за щирі небайдужі серця.

Comments


bottom of page