top of page

Спеціалізовані бронежилети - медикам, які працюють у небезпечних районах

Команда ЛОК - Львівського Оборонного Кластера продовжує передавати бронежилети медикам, які працюють в небезпечних районахДля цього наприкінці січня – початку лютого знову вирушили у різні міста України, де передали спеціалізовані бронежилети для медиків.

 

Перша передача — бронежилети для бригад екстреної медичної допомоги та медицини катастроф КНП "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва". Евакуація поранених із східних регіонів, з гарячих точок, у тому числі й з передової боїв — це робота, яку здійснюють бригади медзакладу  щоденно й цілодобово.

 

«Порятунок кожного життя, кожної людини — це запорука #Перемоги! Разом до Перемоги!», - зазначили у КНП "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва".

 

Нагадаємо, що протиуламкові бронежилети для медиків розроблені Львівським Оборонним Кластером та Харківським заводом засобів індивідуального захисту разом з медиками швидкої допомоги. Вироби сертифіковані та передаються медикам безкоштовно.

 

Усього в рамках проєкту медикам буде передано понад 3000 спеціальних бронежилетів.

Проєкт реалізується завдяки The Renew Democracy Initiative, яка виступила партнером. І компаніям Датагруп  та Nova Poshta Humanitarian, які також фінансово підтримали проєкт.

 

Також до ЛОК звернулися фахівці Інституту серця з проханням надати бронежилети задля  ефективної організації надання медичної допомоги населенню України та захисту працівників та пацієнтів установи, у тому числі й дітей. Тож команда ЛОК завітала й до медиків Інституту серця  у Києві та передала бронежилети для медиків, а також дитячі бронежилети, які захищають дітей при евакуації з небезпечних районів.

 

Відтак бронежилети отримали медики Чернігівщини та Сумщини.

А завершилася гуманітарна місія ЛОК відвідинами Харківщині та передачею бронежилетів медикам КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Comments


bottom of page