top of page

Львівський Оборонний кластер запускає виробництво підсумків для магазинів


Львівський Оборонний кластер запускає виробництво підсумків для магазинів. Ними комплектуватимуть бронежилети, які компанія виготовляє та безкоштовно передає Силам Оборони України.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення компанії у Facebook.


 

«Це стало можливим завдяки Олександру Довгому – директору компанії «Балістика», який надав ЛОК права на виготовлення підсумків, відповідні технології та обладнання. Вчинок патріота, який сьогодні пішов захищати Україну на передовій», – йдеться у повідомленні.


 

Підсумки, що вироблятимуться ЛОК, відомі під назвою «Колчан». Це одні з найкращих зразків тактичного спорядження в Україні. Мають зменшений габарит та вагу (95 г) завдяки запатентованій бічній стінці з поліаміду. Дозволяють виконувати швидке перезаряджання зброї.

Підсумки однаково добре підходять для магазинів від АК-47, АКМ, АК-74 та АR-подібної зброї. Американським аналогом є підсумок High Speed Gear, який коштує 47 доларів. 

«Дякуємо компанії «Балістика» та Олександру Довгому за громадянську позицію та великий внесок у допомогу нашим хлопцям. Докладемо усіх зусиль, аби тримати вашу марку та високі стандарти якості», – заявили в ЛОК.

 

Comments


bottom of page