top of page

ЛОК передав Захисні комплекти для евакуації дітей

Львівський оборонний кластер наприкінці січня завершив передачу 500 дитячих евакуаційних комплектів Ювенальній поліції України.


Разом з фінальною партією бронежилетів та касок, передали броньовану утилітарну автівку для евакуації, підготовлену для умов бездоріжжя. Зовсім скоро вона відправиться працювати на Схід.

Нагадаємо, що Ювенальна превенція Нацполу звернулася до ЛОК з метою розробки та передачі захисних комплектів (бронежилет + шолом) для евакуації дітей з зони бойових дій та інших небезпечних районів.

До розробки та виробництва дитячого бронежилета було залучено спеціалістів Львівського Оборонного Кластера, конструкторів Харківського заводу засобів індивідуального захисту, за участі військового експерта Каліна Дімітрова.

Частина евакуаційних комплектів, виготовлених за запитом, вже активно «працює» на передовій, допомагаючи при евакуації дітей з районів ведення активних бойових дій. Зокрема, на Донеччині кожен поліцейський екіпаж «Білого Янгола» оснащений дитячими захисними комплектами.

Лише за офіційними даними на 25 січня 2023 року понад 1375 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії росії. 459 дітей загинули та понад 916 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Тому після отримання запиту від Управління ювенальної превенції на захисні комплекти для евакуації дітей із зони бойових дій, команда ЛОК одразу почала діяти.

Цей проєкт – перше серійне виробництво дитячих бронежилетів для евакуації у Світі.

 

«Розробкою керував Начальник управління ювенальної превенції Василь Богдан, підлеглі якого у важких умовах роблять все можливе, аби врятувати дітей. Разом з Віталієм Романовим, вони стали справжніми друзями ЛОК.

Максимально швидко закрити запит вдалося завдяки донорам, які підтримали проєкт – українцям, а також людям зі Сполучених Штатів Америки, Канади, Британії, Польщі, Люксембургу, Японії та інших країн світу.

Особливе сприяння надали Посольство України в Японії та посол Сергій Корсунський; фонд The Renew Democracy Initiative. До допомоги долучилися також фонди Pomagam.pl і Uniters

Допомогу в логістиці надала компанія ТЕДІС Україна

Також дякуємо за допомогу Вірі Замілюхіній та Torben Swane», зазначили у ЛОК.

Comments


bottom of page