top of page

ЛОК нагородили відзнакою “Вдячне серце”

Команда телерадіокомпанії Перший Західний влаштувала вечір подяки тим, завдяки кому щодня наближаємо перемогу.
Неймовірні історії, здавалося б, звичайних людей. Людей, які живуть поруч з нами. Ми можемо зустріти їх на вулицях міста, у громадському транспорті, храмі тощо. Кожен день свого життя вони присвячують допомозі тим, хто сьогодні тримає нашу Україну. І вони варті, аби про них говорив увесь світ.


Знайомтеся: Супергерої за версією ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ.


9-річний хлопчик Юрко Напора — зібрав 3 млн грн для ЗСУ, співаючи на вулицях Львова.

82-річна Марія Бриксіна — 9 років поспіль щоденно плете маскувальні сітки.

25-річна реабілітологиня Роксоляна Шміло — тендітна дівчина повертає до повноцінного життя хлопців після важких поранень.

Настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла Тарас Михальчук, який проводжає в останню путь загиблих Героїв. А також разом зі своєю командою організовує благодійні заходи на потреби ЗСУ, вінчає військових, хрестить їх діток.

Надія Деркач — вдова загиблого воїна Володимира Деркача, яка із синами передала півтора мільйона гривень на купівлю дронів.

Пенсіонер Володимир Благута — щомісяця передає на потреби армії частину пенсії.

Полковник і почесний донор Тарас Грень — регулярно здає кров, аби допомогти пораненим військовим.

Кирил Новіков — директор БФ «Допомога ЛОК - Львівському Оборонному кластеру».


ЛОК - Львівський Оборонний Кластер безкоштовно передав військовим та іншим Захисникам України вже 100 000 бронежилетів, виготовив та передав комплекти для евакуації дітей з зони бойових дій, а також – протиуламкові бронежилети для медиків.

Відзнаками “Вдячне серце” подякували усім їм.


“Вдячне серце” отримала також Валентина Матвіїв (мама журналіста, офіцера ЗСУ, Героя України Тараса Матвіїва, який загинув, рятуючи своїх побратимів) та Назар Яворський (син загиблого військовослужбовця і режисера «Першого Західного» Василя Яворського).


За вечір вдалося зібрати майже 90 тисяч гривень, які скерують на закупівлю дронів.

Comentários


bottom of page