top of page

Командир Грузинського Національного Легіону Мамука Мамулашвілі передав подяку команді ЛОК

«Сьогодні саме той час, коли людяність і справжня дружба перевіряються на ділі.

Ви своєю роботою і благодійністю плечем до плеча разом з нашими бійцями стали на захист суверенітету України, європейської демократії, добра перед злом.

Ми вдячні вам за підтримку та допомогу, за щирі добрі серця, за вашу відданість та дружбу.

В єдності – наша сила, і Перемога буде за нами!», — командир Грузинського Національного Легіону Мамука Мамулашвілі.

Мамука Мамулашвілі є ініціатором створення та безпосереднім засновником Грузинського Легіону – військового добровольчого формування, що виникло на початку російської агресії в Україні, для допомоги нашому народу в обороні територіальної цілісності та незалежності.


«Українці свого часу у 90-х роках дуже сильно допомагали Грузії у боротьбі з окупаційними військами Росії під час Абхазького конфлікту. Україна була єдиною країною, яка відкрито допомагала Грузії у протистоянні з Росією. Вважаю, що це обов’язок кожного грузина прийти та допомогти Україні.

Тому те, що ми тут зовсім не дивно. Наприклад, зараз зі мною воює мій друг, якого українські військові врятували у Грузії, коли йому було шість років.

Ми тут тому, що це та лінія фронту, де проходить межа свободи та незалежності, як України, так і Грузії.

Це чергова лінія військового зіткнення двох різних ідеологій, війна двох світів. Це не просто війна за свободу та незалежність, ще війна проти російського середньовічного мракобісся, невігластва та імперської псевдовеличчі», — Мамука Мамулашвілі.


Львівський Оборонний Кластер  дякує хоробрим воїнам. 100 бронежилетів ЛОК передали для бійців Легіону. Хай вас береже Бог і наша броня. Дякуємо, друзі.

Подяку від командира Грузинського Національного Легіону для команди ЛОК отримав співзасновник ЛОК Юрій Федоров.

Коментарі


bottom of page